KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034131
nr 1603 4131
Oidentifierad konstnär. Signerad Marquez, Man i stråhatt. Olja på duk, 69x48 cm, yttermått inklusive ram: 81x61 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:41:18
2/3 09:42:07
500 kr
4/3 19:33:30